Tisztelt Szülő!

Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzata az iskolai gyermekétkeztetés nyilvántartására, megrendelésére, lemondására és számlázására a www.bp2.imenza.hu internetes oldalon elérhető iMenza online rendszert biztosítja.
Kérjük, hogy a www.bp2.imenza.hu oldalon az „ÚJ ÉTKEZŐK JELENTKEZÉSE AZ ÉTKEZTETÉSI RENDSZERBE” adatlapot szíveskedjen kitölteni. A beküldés után egy visszaigazoló email-t kap, ami még nem a regisztráció. A jelentkezés elfogadása után fogja megkapni a regisztrációs linket tartalmazó e-mailt.
          A beiratkozási felületen található „Hozzájáruló nyilatkozat” -ot szíveskedjenek kitölteni, aláírni, és annak elektronikus (beszkennelt vagy lefotózott) példányát elektronikus levélben részünkre eljuttatni (szekely.maria@vf2.hu).
Kérjük, hogy a kitöltött hozzájáruló nyilatkozat eredeti aláírással ellátott példányát a névjegyben szereplő Irodánk címére szíveskedjen személyesen behozni, vagy postán feladni.
          Kedvezményre való jogosultság igénybevétele esetén (1997. évi XXXI. törvény a gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról) – minden tanévben kötelező újat kitölteni – a 8. sz. mellékletet a megfelelő igazolásokkal, határozatokkal (rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül; tartósan beteg vagy fogyatékos; családjában három, vagy több gyermeket nevelnek; nevelésbe vett) szíveskedjen az adatlap kitöltésével egyidejűleg az iskola titkárságára eljuttatni. (E-mail formájában is eljuttathatja az iskola titkárságára, de az eredeti példányokat legkésőbb a tanítás első napján le kell adni az iskolában.)
           Diétás étkezéshez kapcsolódó tudnivalók (nem feltétlenül kapcsolódik a tartós betegség kedvezményhez)
           Diétás étrend igényléséhez feltétlenül szükséges a jogszabályban nevesített szakorvos igazolása (gasztroenterológiai, diabetológiai, endokrinológia vagy allergológiai szakvélemény). Házi gyermekorvosi igazolás nem elegendő! Az igazolást /diéta javaslat/ e-mailben kérjük eljuttatni a II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.-nek. Esetleges kérdései esetén készséggel állnak rendelkezésükre munkatársaink az alábbi telefonszámainkon.

Együttműködését megköszönve, a gyermekeknek tartalmas nyári szünetet, és mindenkinek jó egészséget, valamint szerencsés iskolakezdést kívánunk.

A hozzájáruló nyilatkozat és a 8.sz melléklet innen is letölthető és kinyomtatható:

II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. – Étkeztetési Csoport
1025 Budapest, Felső Zöldmáli út 128-130.
e-mail: etkeztetes@vf2.hu
Székely Mária
étkeztetési asszisztens
II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.
iroda: 1025 Budapest, Felső Zöldmáli út 128-130.
mobil: +36 20 421 7449
e-mail: szekely.maria@vf2.hu